Ģeofukši 2019

1., 2. kursa bakalaura studentiem līdz 19. aprīlim apmaksāta vakcinēšanās pret ērču encefalītu!

DJI_0143

Saskaņā ar vispārējiem darba kārtības noteikumiem LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes lauka studiju kursos, lai varētu piedalīties to apguvē, ir nepieciešams vakcinēties pret ērču encefalītu. 1. un 2. kursa bakalaura studiju programmu studentu vakcinēšanos apmaksā no fakultātes budžeta līdzekļiem.

Saskaņā ar veikto centralizēto iepirkumu un 14.09.2016. noslēgto pakalpojuma līgumu Nr.6012-A2013/106, vakcināciju var veikt tikai Rīgas 1. slimnīcā, Bruņinieku ielā 5, 22. korpusā 101. kabinetā, līdzi ņemot studentu apliecību un potēšanās pasi.

Studentiem, kuri pirmoreizi vakcinēsies pret ērču encefalītu, nepieciešamas pirmajā gadā 2 potes (1.pote un ne vēlāk kā pēc mēneša  2. pote). Studentiem, kuri saņēmuši pagājušajā gadā divas potes, šogad OBLIGĀTI nepieciešama trešā pote.

UZMANĪBU! Fakultāte apmaksās vakcinēšanos tikai tādā gadījumā, ja 3. pote un revakcinācija (3-5 gadi pēc trešās potes), kā arī studentiem, kuri iepriekš nav potējušies, 2. pote tiks saņemta ne vēlāk kā līdz 2019. gada 18. aprīlim. Pēc šī datuma veiktā vakcinācija būs jāveic par personīgiem līdzekļiem.

Lūdzu plānojiet un veiciet vakcināciju savlaicīgi!!!

Vakcinācijas darbību neveikšanas gadījumā gatavību uzņemties pilnu atbildību par iespējamo kaitējumu veselībai uzņemas pats students, to apliecinot ar rakstisku iesniegumu.

p.s. Ja Tev vēl nav potēšanās pase, to nepieciešams iegādāties pirms dodies potēties, pretējā gadījumā slimnīcā Tevi nepieņēms!