Apmaksāta vakcinēšanās pret ērču encefalītu ĢZZF 1., 2., kursa bakalaura studentiem

Ziedo asinis un kļūsti par sirsnīgo labdari!

Atvērto durvju diena Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē

torņakalns

Atvērto durvju diena LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē (ĢZZF), 2017. gada 17. martā (piektdiena) plkst. 11:00, 223. auditorijā Jelgavas ielā 1, LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā – Baltijā modernākajā augstākās izglītības un zinātnes ēkā.

Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte ir īstā vieta, kur satikt un iepazīt ģeogrāfa garu, lai vēlāk atgrieztos un kļūtu par vienu no Ģeogrāfu Mafijas biedru.

Atvērto durvju diena Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Tev sniegs nepieciešamo informāciju par studiju iespējām, vidi, kurā mēs pavadām lielāko daļu no mūsu laika, kā arī iespēja uzzināt savas nākotnes iespējas. Kopā ar fakultātes dekāni Zaigu Krišjāni ievadlekcijā par “Kāpēc studēt ĢZZF?” iepazīsi savas nākotnes iespējas darba tirgū, kā arī aktīvā un darbīgā Studentu pašpārvalde palīdzēs sakārtot savas domas – “Kā un ko studē ĢZZF?” Vēlāk, iekāpjot ĢZZF studenta kurpēs, varēsi rast jaunus iespaidus praktiskajās nodarbības laboratorijās, datorklasēs, izpētīt modernās auditorijas un bibliotēkas plašos piedāvājumus, kā arī iegūt informāciju no pašiem studentiem, kuri spēs Tev sniegt priekšstatu un pārliecību.

Informācijas diena, kurā varēs uzzināt par visām studiju iespējam Latvijas Universitātē, tajā skaitā ĢZZF, norisināsies 1. aprīlī (sestdiena) arī fakultātes ēkā – LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Ja esi zinātkārs un vēlies izpētīt pasauli ar ģeogrāfa acīm, tad NĀC STUDĒT!