Sēde 09.05.2018

Sēde 19.06.2018.

Informatīvs pasākums par lietišķajām studijām

lietisko_studiju_seminaram

Lietišķās studijas (jeb tautā sauktā “prakse”) ir ne tikai iespēja izzināt kāda uzņēmuma darbu, taču arī apgūt papildus prasmes un kompetences, kuras ierakstīt savā CV, un pat saņemt ielūgumu noslēgt darba līgumu jau studiju laikā!

Lai iedrošinātu studentus pieteikties lietišķajām studijām, Studentu pašpārvalde kopā ar Ģeogrāfijas un Zemes zinātnes fakultātes mācībspēku rīko informatīvu pasākumu “Lietišķo studiju seminārs“. Šī “semināra” laikā varēs uzzināt visu par lietišķo studiju kursu, tajā skaitā – kā pieteikties, kā noformēt praksi un kā iegūt kredītpunktus. Ar saviem piemēriem arī dalīsies kursa absolventi, lai parādītu, ka pieteikties praksei nav nemaz tik sarežģīti!

Seminārs norisināsies rītdien, 10. maijā 107. auditorijā plkst. 14:30. Semināra mērķauditorija pagaidām ir bakalaura programmu studenti, taču nākotnē esam gatavi arī rīkot semināru augstāku līmeņu studentiem.

Semināra programma:

14:30 – 14:35 Iepazīstināšana ar semināra programmu;
14:35 – 14:55 Asociētā profesore Iveta Šteinberga – lietišķo studiju kursa docētāja vides zinātnes programmā – pastāstīs par kursa formalitātēm (kā pieteikties, noslēgt līgumu, un iegūt kredītpunktus);
14:55 – 15:15 Ģeogrāfijas un vides zinātnes bakalaura studiju programmu studenti pastāstīs par savu pieredzi lietišķajās studijās (kā tika atrastas organizācijas, kā pieteicās un tika apstiprināti, kādi bija uzdevumi u.tml.);
15:15 – 15:30 Jautājumi visiem semināra dalībniekiem par lietišķajām studijām

Tādēļ nekautrējies un nāc uz semināru, un uzzini par iespējām pieteikties praksei un iegūt kredītpunktus par to. Ņem līdzi arī savus kursa biedrus!

Praksē ir spēks un darbs!