Pieteikšanās LU ĢZZF SP Starptautisko zinātnisko konferenču konkursam

LU ĢZZF Pirmsaristotelis!

Izmanto iespēju kļūt par mentoru pirmkursniekam!

Neļauj-apmaldīties-universitātē!

Student! Ja vēl rudens semestrī studēsi Latvijas Universitātē, LU Studentu padome sadarbībā ar Studentu servisu aicina Tevi kļūt par mentoru topošajiem pirmkursniekiem.

Izmantojot šo iespēju, ne tikai palielināsi savu atbildības sajūtu un empātijas spējas, bet arī iegūsi darba devēju vidū augsti vērtētu ierakstu savā CV, kā arī iespēju rudens semestrī reģistrēties C daļas kursā “Vienaudžu mentora darba psiholoģiskie aspekti” un klausītāja statusā apgūt studiju kursus (kas nepārsniedz 4KP semestrī) bez maksas. Kas to lai zina – varbūt semestra beigās kļūsi par “Gada mentoru” LU Studentu padomes Gada balvā!

Pieteikuma anketu meklē mājaslapā mentors.lu.lv līdz 9. jūlijam!

Vairāk informācijas: http://www.lu.lv/zinas/t/47009/ un http://www.lusp.lv/zinas/t/46978/

Jautājumu gadījumā raksti uz jurgis.kalnins@lusp.lv

 

Iedvesmai, daži viedokļi no iepriekšējo gadu mentoriem un pirmkursniekiem..

Linda: “Fantastiska iespēja iegūt draugu, kurš palīdzēs iejusties fakultātes dzīvē, atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem un iedvesmos mācībām brīžos, kad būs grūti!”

Džesika: “Manuprāt, mentoru programma ir ļoti nepieciešama lieta, kā topošajiem studentiem, tā arī pašiem mentoriem. Topošajiem studentiem mentori palīdz iepazīties ar skolas sistēmu, palīdz atrisināt jautājumus un problēmas, kuras sākotnēji var likties muļķīgas, it īpaši tiem studentiem, kuri nāk no tālākiem reģioniem (orientēšanās pilsētā, e-talonu sistēma un sabiedriskā tranaporta maršruti u.c.). Mentori noteikti ir tie, ar kuriem var konsultēties dažādos akadēmiskajos jautājumos, respektīvi, it īpaši ir noderīgi, kad jāizvēlas B daļas izvēles kursi, jo kurš cits, ja ne paši studenti, kuri ir gājuši tam visam cauri, var sniegt vislabāko padomu. Savukārt, paši mentori var attīstīt savas komunikācijas spējas, spēju risināt dažādas problēmas, kļūt par uzticības personu sākotnējās studiju gaitās un rādīt labu priekšzīmi.”

Dinija (par savu mentori Annu): “Ļoti forša mentorīte, kas mācēja iedvesmot, lai iesākto turpinātu. Nejaušās saskriešanās vienmēr bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs. Es nesaprotu kā, bet viņa vienmēr zināja, kad viņa man ir nepieciešama un piedāvāja palīdzību. Viņas uzmanības nekad nebija ne par daudz, ne par maz – tieši laikā, gluži kā skaistie apģērbi lielveikalā! Es neesmu un nebūšu cilvēks, kas māk prasīt palīdzību, bet es varu garantēt 100%, ja es to būtu darījusi, viņa man nekad neatteiktos palīdzēt.”