Studentu pašpārvaldes vēlēšanas

Ģeodienas 2017 - programma visas nedēļas garumā

Izsludinātas atkārtotas LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanas

velesanas-2016

Papildināts ar kandidātu sarakstiem…

Pamatojoties uz  Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) Vēlēšanu komisijas 11.11.2017. sēdē pieņemto lēmumu, tiek izsludinātas atkārtotas Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes (LU ĢZZF) studējošo pašpārvaldes vēlēšanas.

Lai piedalītos atkārtotajās LU ĢZZF studējošo pašpārvaldes vēlēšanās, līdz 22. novembrim (ieskaitot) ir obligāti jāiesniedz aizpildītas un parakstītas divas veidlapas (gan elektroniski, gan papīra formātā):

Aizpildītas un parakstītas veidlapas ir jāiesniedz jāiesniedz LU ĢZZF studējošo pašpārvaldē vai Latvijas Universitātes Studentu padomes birojā (Raiņa bulvārī 19, Rīgā) darba laikā, kā arī jānosūta elektroniski uz e-pastu info@geografumafija.lv.


Kandidātu saraksti:

Saraksts Nr. 1 – “ĢEOBLOKS”
1. Ksenija Sidere,
2. Ģertrūde Vīksna,
3. Egija Paslauska,
4. Kristina Kučinskaite,
5. Dāvis Dūcis,
6. Jekaterina Bikova,
7. Laura Prusakova.
 
Saraksts Nr. 2 – “THE DAWN IS”
1. Edijs Breijers,
2. Kaspars Vadonis.
 
Saraksts Nr. 3 – “M23”
1. Ričards Stibe,
2. Estere Tamma,
3. Jānis Galakrodznieks,
4. Emīls Celmiņš,
5. Renards Ozoliņš.

Uzmanību! Pēc noteiktā laika iesniegtie kandidātu saraksti netiks reģistrēti dalībai atkārtotajās LU ĢZZF studējošo pašpārvaldes vēlēšanās!

Uzmanību! Tiem kandidātiem, kuri jau bija iesnieguši pieteikuma dokumentus dalībai studējošo pašpārvaldes kārtējās vēlēšanās, minētās veidlapas ir jāiesniedz atkārtoti!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar LU SP Vēlēšanu komisiju, rakstot uz e-pastu mihails.potapovs@lusp.lv

 

 

Avots: https://www.lusp.lv/zinas/t/49632/