Pēdējā iespēja pieteikties studijām Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē!

Tīra piekraste – dāvana Latvijai simtgadē

LU ĢZZF Pirmsaristotelis!

21314457_1400084820081832_5494338869610529016_n

Sveiciens, topošais ģeogrāf! Vēlamies sveikt Tevi, jo tagad Tu esi spēris pirmo soli uz  pārmaiņām, lai jau rudenī kļūtu par vienu no Ģeogrāfu Mafijas biedru. 

Iespējams, ka Tevi jau tagad moka uztraukums un reizē arī ziņkārība par jaunajām studiju gaitām, taču Ģeogrāfu Mafijas Studentu padome ir parūpējusies, lai pirms lielā Aristoteļa Tu tiktu iepazīstināts ar saviem jaunajiem studiju biedriem, uzzinātu visu sev tīkamo par fakultāti, studiju gaitām, tradīcijām, pasniedzējiem un, protams, kopā ar vecākajiem kursa studentiem iemācītos ģeogrāfu himnu un ierastos saukļus. Tev ir iespēja to visu uzzināt, tāpēc aicinām tieši Tevi, pirmīt,  30. augustu un 31. augustu pavadīt kopīgā iepazīšanās pasākumā “Pirmsaristotelī”! Kā ierasti pasākums norisināsies vietā, kuru ģeogrāfi sauc par mājām un ģeogrāfu templi – Lodes muižā. 

Tiekamies 30.augustā plkst. 9:00 LU Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā (DAC), Jelgavas ielā 1, kur sagaidīsim autobusu, kurš visu kuplo, jauno ģeotautiešu saimi nogādās mūsu templī.

Pasākums ir BEZ MAKSAS, tomēr jāņem līdzi savs ēdiens un dzēriens tā, lai pietiktu divām dienām. Trauki un galda piederumi ēšanai un dzeršanai, guļammaiss arī būtu ieteicami!
Ja 30. augustā, plkst. 9:00, ieradīsies fakultātē un piedalīsies Pirmsaristotelī, tad OBLIGĀTI reģistrējies, aizpildot šo anketu! Dalībnieku skaits ir ierobežots! Kā teikt – kas pirmais aizpilda anketu, tas pirmais tiek pie zondes!

Neskaidrību un jautājumu gadījumos droši raksti uz info@geografumafija.lv un Facebook.com

 

Ja esi aizpildījis anketu, bet tomēr uz Pirmsaristoteli nevari ierasties, tad noteikti paziņo to mums, rakstot uz info@geografumafija.lv !