Izmanto iespēju kļūt par mentoru pirmkursniekam!

Darba piedāvājums Valsts zemes dienestā

LU ĢZZF Pirmsaristotelis!

izmēri ir

Sveiciens, topošais ģeogrāf! Vēlamies sveikt Tevi, jo tagad Tu esi spēris pirmo soli uz  pārmaiņām, lai jau rudenī kļūtu par vienu no Ģeogrāfu Mafijas biedru. 


Iespējams, ka Tevi jau tagad moka uztraukums un reizē arī ziņkārība par jaunajām studiju gaitām, taču Ģeogrāfu Mafijas Studentu padome ir parūpējusies, lai pirms lielā Aristoteļa Tu tiktu iepazīstināts ar saviem jaunajiem studiju biedriem, uzzinātu visu sev tīkamo par fakultāti, studiju gaitām, tradīcijām, pasniedzējiem un, protams, kopā ar vecākajiem kursa studentiem iemācītos ģeogrāfu himnu un ierastos saukļus. Tev ir iespēja to visu uzzināt, tāpēc aicinām tieši Tevi, pirmīt,  31. augustu un 1. septembri pavadīt kopīgā iepazīšanās pasākumā “Pirmsaristotelī”! Kā ierast pasākums norisināsies vietā, kuru ģeogrāfi sauc par mājām un savu svētnīcu – Lodes muižā. 

Pulcēšanās norisināsies 31. augustā plkst. 9:00 pie LU Dabaszinātņu Akadēmiskā centra (DAC), Jelgavas ielā 1! Autobuss gan turpceļam uz Lodes muižu, gan atpakaļceļam tiks nodrošināts. 

PASĀKUMS IR BEZ MAKSAS!

Tev pašam būs jāparūpējas par sev nepieciešamajām mantā, kā guļammaisu, ēdiena traukiem un piederumiem (krūze, bļoda, dakša, karote, nazis), kā arī par ēdienu un dzērieniem (ūdens, tēja, kafija) divām dienām. Neaizmirsti par ērtu apģērbu un apaviem.

Lai piedalītos “Pirmsaristotelī” OBLIGĀTI aizpildi pieteikšanos anketu ŠEIT, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Neatliec uz pēdējo brīdi, jo paspēs tas, kurš būs veiklāks!

Neskaidrību un jautājumu gadījumos droši raksti uz info@geografumafija.lv un Facebook.com

Gaidām Tevi, lai iepazīstinātu ar īstiem ģeogrāfu piedzīvojumiem!