Sporta spēles "Lodronīši" 2018

"Lodronīši" 2018 atskats

Dalībnieku reģistrācija Ģeorallijam “Daugava 2018”!

latgola

Visa svarīgākā informācija par rudens Ģeoralliju “Daugava” 04.-07. oktobrī!

(Reģistrācija – lapas apakšā, pirms reģistrēšanās uzmanīgi izlasi visu)

DALĪBA

Dalībnieku reģistrācija tiek slēgta 30.09. (ja dalībnieks plāno ierasties uz 1.nometni ceturtdien un laivot piekdien) un 03.10. (ja dalībnieks ierodas uz 2.nometni piektdienas vakarā).
Visiem dalībniekiem, kas sāks Ģeoralliju ceturtdien, būs nepieciešamas pagaidu caurlaides, lai bez problēmām varētu atrasties Latvijas – Baltkrievijas pierobežas teritorijā. Dalībniekiem, kas ieradīsies uz 2.nometni (no piektdienas vakara) un vēlāk caurlaides nebūs nepieciešamas.

Visiem Ģeorallija dalībniekiem ir jāreģistrējas dalībai Ģeorallijā. Ja pasākuma norises vietā atradīsies nereģistrētas personas, pasākuma organizatori patur tiesības lūgt atstāt pasākuma teritoriju.

DALĪBAS MAKSA:

 • Biedrības “Ģeogrāfu mafija” biedriem – 6 EUR
 • Ģeotautai – 7 EUR
 • Ģeodraugiem – 8 EUR

*Ja esi par ģeoralliju samaksājis, bet tomēr objektīvu iemeslu dēļ nevari ierasties, ziņojot līdz 01.10. uz info@geografumafija.lv vai SP loceklim personīgi, vari atgūt samaksāto naudu. Pēc 01.10. naudu atgūt vairs nevarēts.


AUTOBUSI

Studentu pašpārvalde nodrošina uz pasākuma norises vietu maksas autobusus sekojošos laikos:

Turp

Ceturtdien, 04.10.:

 • 14:30, Ugunsdzēsības depo Akmeņu ielā -> 1. nometne (plānots ierasties ap 18:30) – PILNS
 • 18:30,  Ugunsdzēsības depo Akmeņu ielā  -> 1. nometne (plānots ierasties ap 23:00)

Piektdien, 05.10.:

 • 18:30, Kronvalda parks -> 2. nometne (plānots ierasties ap 23:00)

Atpakaļ

Ģeorallija finišā būs jāpierakstās, ar kuru autobusu velies braukt (pierakstīšanās lapas būs redzamā vietā) atpakaļ uz Rīgu. Lūdzam plānot laiku, ko pavadīsiet pēdējā posmā, lai pie autobusiem nebūtu drūzmēšanās. 

Svētdien, 07.10.:

 • 16:00, Ģeorallija finišs -> Kronvalda parks -> Ugunsdzēsības depo Akmeņu ielā
 • 17:00, Ģeorallija finišs -> Kronvalda parks -> Ugunsdzēsības depo Akmeņu ielā
 • 18:00, Ģeorallija finišs -> Kronvalda parks -> Ugunsdzēsības depo Akmeņu ielā

MAKSA PAR AUTOBUSU, (ja nepieciešams) abos virzienos:

 • līdz 03.10.  – 18 EUR (vienā virzienā 10 EUR)
 • Izbraukšanas dienā pie autobusa – ceturtdienā/piektdienā – 22 EUR (Ceturtdienā biļeti autobusam varēs iegādāties tikai, ja dalībnieks spēs uzrādīt terminēto caurlaidi)

NORĒĶINĀŠANĀS

Maksāt INFO centrā (pie ģeoloģijas nodaļas lietvedes Indras Baltmanes) varēs no 17.09.2018 pl. 11.00. Interneta maksājumi būs iespējami no 17.09. līdz 01.10. pl. 12:00.

IEVĒRO, ka maksājot INFO centrā, no kopējās summas (dalība, autobuss, laivu noma), tiek atrēķināts – 1 EUR!

Tāpat kā iepriekšējos gados, pirmais maksātājs (tikai Info centrā) saņems Ģeorallija kreklu bez maksas (tikai dalībnieks, kas ir aizpildījis pieteikuma anketu līdz maksāšanas brīdim, atbilst “Pirmajam maksātājam”).

Rekvizīti:
Biedrība “Ģeogrāfu mafija”
Reģ. Nr. 40008081870
Konts LV77UNLA0050020426695

Pie maksājuma mērķa norādi, par ko tiek veikts maksājums: dalībnieka vārds, uzvārds, dalības maksa un/vai maksa par autobusu un/vai laivu noma.   


NOMETŅU KARTE

Nometņu karte pieejama: Šeit


LAIVU NOMA

Šajā rudenī Ģeoralliju “Daugava 2018” ar izdevīgām laivu nomas cenām atbalsta laivu noma “Mučas”. Aizpildi pieteikumu, seko noradījumiem un saņem laivu rallija norises vietā! 

Norēķināšanās par laivām TIKAI AR PRIEKŠAPMAKSU! LAIVAS TIKS REZERVĒTAS TIKAI ĢEORALLIJA DALĪBNIEKIEM, KURI APMAKSU PAR LAIVU BŪS VEIKUŠI LĪDZ 01.10.2018!

Lai pieteiktos laivai, OBLIGĀTI nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu. 
Laivas nomai varēs pieteikties līdz 01.10.18. plkst. 12:00!

Pieejamās laivas:

 1. Kajaks VISTA (2 vietas) – 35 EUR
 2. DULKAN Raft 330 (4 vietas) -38 EUR
 3. BUSH Venta 300 (3 vietas) – 33 EUR

Jebkādu izmaiņu gadījumā lūdzam ziņot laicīgi, rakstot uz info@geografumafija.lv!


REĢISTRĀCIJA

Pirms piesakies – uzmanīgi izlasi  Ģeorallija nolikumu

Ar savu parakstu INFO centra maksātāju sarakstā/veicot interneta maksājumu katrs Ģeorallija dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar pasākuma NOLIKUMU un tam piekrīt.

Uzziņai – Latvijas Republikas valsts robežas likums

Visiem Ģeorallija dalībniekiem līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam. Gadījumā, ja persona nevar uzrādīt dokumentu vai tas neapliecina personas identitāti un uzturēšanās tiesības (terminētā caurlaide), Valsts robežsardzei ir tiesības sākt lietvedību par administratīvo pārkāpumu.

 • Ņemot vērā to, ka daļēji laivosim pa Latvijas-Baltkrievijas robežu, dalībniekiem, kuri ieradīsies 1.nometnē un laivos piektdien, būs nepieciešamas pagaidu caurlaides. Šiem dalībniekiem nepieciešams aizpildīt anketu, kas iekrāsota zaļā krāsā. Caurlaižu nokārtošanu uzņemās LU ĢZZF SP. Pagaidu caurlaide nedod tiesības šķērsot robežu! (Reģistrācija līdz 30.09. pl. 23:59)
Ieradīšos uz 1.nometni un laivošu piektdien – PIETEIKUMA ANKETA
 • Dalībniekiem, kuri ierodas uz 2.nometni (piektdienas vakars) vai vēlāk, jāaizpilda dzelteni iekrāsotā anketa. (Reģistrācija līdz 03.10. pl. 23:59)
Ieradīšos uz 2.nometni vai vēlāk – PIETEIKUMA ANKETA

*Ja nepieciešams mainīt norādīto informāciju jau aizpildītā anketā, lūdzam rakstīt uz info@geografumafija.lv, nevis pildīt anketu vēlreiz