Pavasara Ģeorallijs 2017

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” aicina pievienoties savam kolektīvam

Tagad arī Tropu tauriņu māja LU Botāniskajā dārzā Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem bez maksas

jas

LU Botāniskais dārzs aicina Latvijas universitātes studentus un darbiniekus izmantot iespēju bez maksas aplūkot gan Botāniskā dārza ekspozīciju, gan Tropu tauriņu mājas kolekciju.

Latvijas Universitātes studenti un darbinieki, tuvojoties ziedēšanas sezonai, aicināti baudīt ne vien LU Botāniskā dārza augu kolekciju, bet turpmāk arī Tropu tauriņu mājas ekspozīciju gan laiskās pēcpusdienās pēc garas darba dienas, gan veicot zinātniskus pētījumus. Interesenti aicināti apmeklēt dārzu arī nedēļas nogalēs. Ziemas sezonā piedāvājam iepazīties ar Palmu mājas ekspozīciju, kā arī tropu un sukulentu mājās apskatāmajiem eksotiskajiem augiem. Tuvojoties pavasarim apmeklētājus gaida Tropu tauriņu māja, bet īpašu uzmanību šajā laikā aicinām pievērst arī košajai acāliju kolekcijai. Līdz ar sniega segas nokušanu, dabas mīļotājus atkal priecēs arī Botāniskā dārza brīvdabas augu kolekcija.

Latvijas Universitātes studenti un darbinieki, ierodoties LU Botāniskajā dārzā, aicināti uzrādīt studentu vai darbinieka apliecību.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. No 1.oktobra līdz 31.martam dārzs apmeklētājiem ir atvērts no plkst. 10.00 līdz 16.00, bet Tropu tauriņu māja martā apmeklētājus gaidīs no plkst. 11.00 līdz 16.00. Aprīlī gan LU Botāniskais dārzs, gan Tropu tauriņa māja būs atvērta apmeklētājiem katru dienu līdz 19.00. Plašāka informācija: http://www.botanika.lu.lv/.