SVARĪGS PAZIŅOJUMS par Ģeorallija upi!

Akcijā “Šķiro! Dari to pareizi!” uzvar Buļļu ielas kojas

Viens punkts izšķir visu – “Ģeogrāfu mafija” florbola čempioni

Šorīt, 4.aprīlī, ap plkst. 4.00 noslēdzās pēdējais, ceturtais, LU nakts florbola posms. Pēdējā posmā Ģeogrāfu mafiju pārstāvēja divas komandas – „Ģeogrāfu Mafija” un „Ģeogrāfi II”. Līdz šim arī visos posmos bija piedalījusies komanda „Ģeogrāfu Mafija II”, bet dažādu iemeslu dēļ pēdējo posmu komanda izlaida.

Šajā nakts turnīrā izšķīrās arī kopvērtējums, kurā situācija bija ļoti spraiga līdz pēdējām sekundēm! Līdz ceturtajam posmam „Ģeogrāfi II”, kuri turnīrā piedalījās pirmo reizi, nebija izcīnījuši nevienu punktu, turpretī „Ģeogrāfu Mafija” atradās 2. pozīcijā, par 2 punktiem atpaliekot no komandas „Labrīt”, bet par 8 punktiem apsteidza komandu „Florbols”.

Pēdējā posmā piedalījās 14 komandas, kas tika sadalītas divās grupās. Abas ģeogrāfu komandas tika ielozētas vienā grupā. Pēc grupu turnīra „Ģeogrāfu Mafija” savā grupā bija izcīnījusi 1. vietu, kas deva tai vietu ceturtdaļfinālā (atšķirībā no pārējiem posmiem pēdējā bija izveidots izslēgšanas turnīrs), turpretī „Ģeogrāfi II” ierindojās pēdējā vietā grupā, kur nācās cīnīties par 13. vietu, un to arī ieguva. 

Pirmajā kārtā „Ģeogrāfu Mafijai” pretī stājās otras grupas 4. vietas ieguvēji. Ne bez grūtībām, tikai ar soda metienu palīdzību tika iekļūts pusfinālā. Bez pārsteigumiem pusfinālā bija iekļuvušas komandas, kas atradās pirmajās četrās vietās pēc kopvērtējuma rezultātiem. Pēc matemātiskiem aprēķiniem tika secināts, ka par čempiona titulu cīnīsies tikai divas komandas – “Labrīt” un „Ģeogrāfu Mafija”, jo komanda „Florbols” vairs nevarēja pietuvoties abām līderēm.

Klāt bija saldais ēdiens, tā kā „Labrīt” bija izcīnījusi 2. vietu savā grupā, tas nozīmēja tikai to, ka pusfināls būs pret „Ģeogrāfu Mafiju” un tiks izšķirts čempiona tituls. Spēlē bija ar spraigiem momentiem, tomēr neviena komanda neguva vārtus, līdz ar to arī šeit bija nepieciešami pēcspēles metieni, kuros uzvarēja ģeogrāfi.

Pienāca fināls, kurā ģeogrāfi pēcspēles metienos zaudēja kopvērtējuma 3. vietas ieguvējai „Florbols”, bet komanda „Labrīt” pēcspēles metienos zaudēja komandai „Random team”. Līdz ar to „Ģeogrāfu Mafija” izcīnīja 1. vietu kopvērtējumā,  apsteidzot „Labrīt” par 1. punktu. Kopumā 4 posmos piedalījās 24 komandas. „Ģeogrāfi II” ierindojās 21. pozīcijā, „Ģeogrāfu Mafija II” 11. pozīcijā. Liels paldies organizatoriem un arī atbalstītājiem! Līdz nākošajam turnīram!

 

„Ģeogrāfu Mafija” sastāvā cīnījās:

Kaspars Mallons (komandas kapteinis)

Rihards Mallons

Elīna Štrausa

Edmunds Bērziņš

Māra Stapkēviča

Edgars Bērziņš

Mārtiņš Rimšelis

Toms Tumšais

Viesturs Groza (vārtsargs)

 

Arī Studentu pašpārvalde sveic visas komandas, kas pārstāvēja Ģeogrāfu mafiju, ar lieliskiem panākumiem un novēl uzvaras un sportisku garu arī turpmāk!

Foto: Marta Garā